• Wpisów: 20
  • Średnio co: 61 dni
  • Ostatni wpis: 2 lata temu, 22:59
  • Licznik odwiedzin: 6 617 / 1299 dni
 
miellonka
 
*Cześć Dziewczyny!*
Długo mnie nie było, ale może czasami warto sobie odpuścić, odczekać niż robić coś bez weny i byle jak. :) Nowy rok, hmm... Zapewne każdy ma nowe postanowienia, ja również i staram się je realizować :)
pizap.com14525481765781.jpg

Małym krokiem do przodu jest ten wpis :) Dzisiaj o paznokciach- nowe hybrydy zrobione i udokumentowane :P
Zawsze staram się mieć zadbane dłonie, a z pomalowanymi paznokciami czuję się bardziej kobieco :) Użyłam lakierów, o których wspominałam już kiedyś na blogu- bazy i topu z Semilaca. Kolor wybrałam jasny i delikatny- chciałam coś skromnego, ale by wyglądało elegancko. Moim zdaniem spełniłam swoje oczekiwania ;)
pizap.com14525482436422.jpg

Po raz pierwszy miałam okazję testować lakier z firmy Pronail na swoich paznokciach i jestem miel zaskoczona- wystarczyły dwie cienkie warstwy, kolor ładnie pokrył całą płytkę. Gdy otworzyłam buteleczkę, to pomyślałam, że jakiś bubel, bo kolor wydawał mi się inny niż na zdjęciu, ale po nałożeniu i utwardzeniu w lampie wygląda jak prawdziwe cappuccino ;)
pizap.com14525482757773.jpg

Robicie sobie manicure hybrydowy? Ja bardzo lubię dbać o paznokcie dlatego staram się rozwijać w tym kierunku, ale oczywiście trzeba ćwiczyć (chciałam próbować na chłopaku, ale się nie zgodził :P )
Pozdrawiam ciepło :)
I.

Nie możesz dodać komentarza.

  Wyświetlanie: od najstarszego | od najnowszego